Penzion
Předsíň
s podestou
Pokoj č.1
dvoulůžkový
Pokoj č.2
třílůžkový
Pokoj č.3
čtyřlůžkový
Pokoj č.4
čtyřlůžkový
Kuchyně Krbová místnost
© trebonskeubytovani.cz

Ubytování

Poloha objektu:

V obci Libořezy v CHKO Třeboňsko. 49ͦ˚ 1´ 32˝ s. š. 14˚ 55´ 52˝ v. d.

Objekt se nachází na křižovatce silnic (II/153 a 1536) a cyklostezek mezi Třeboní (15 km), Chlumem u Třeboně (8 km) a Jindřichovým Hradcem (15 km).

Popis objektu:

Jedná se o zcela uzavřenou usedlost s velkým zatravněným dvorem. K dispozici je také herna a krbová (společenská) místnost s televizí (+ sklo, hrnky, stoly, lavice)  s novým výčepním zařízením. Součástí dvora je zastřešené posezení v bývalé stodole (viz foto).

Přízemí

V přízemní hale pod schodištěm se nachází plně vybavená kuchyně (lednice, myčka, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, presovač, žehlička…), jídelní stůl s lavicemi a dětskou židličkou. V sousední společenské místnosti najdete velký krb, stoly a lavice, televizor, stolní fotbálek, šipky a ping – pongový stůl. V přízemí je i WC.

Poschodí

Součástí velké schodišťové podesty je sedací souprava se stolkem a herní koutek pro děti. Součástí vybavení je i 1 dětská postýlka. Pokoje se nacházejí v podkroví s okny do tichého a klidného dvora. K dispozici jsou 2 koupelny (sprchový kout + umývadlo) a 4 WC.

Pokoje

Dvůr

Zatravněný dvůr je vhodný k míčovým hrám i klidnému posezení na čerstvém vzduchu. Hostům je k dispozici ohniště s roštem na grilování , pískoviště s hračkami, houpačky se skluzavkou a trampolína. Součástí dvora je i uzamykatelná úschovna kol. Další ohniště se nachází v  otevřené stodole (viz foto), kde jsou i ruské kuželky. Ke grilování je k dispozici grilovací nářadí, jehly na opékání klobás, nerezová nádoba, azbestové rukavice.
Auta lze zaparkovat přímo v uzamykatelném dvoře.