Penzion
Předsíň
s podestou
Pokoj č.1
dvoulůžkový
Pokoj č.2
třílůžkový
Pokoj č.3
čtyřlůžkový
Pokoj č.4
čtyřlůžkový
Kuchyně Krbová místnost
© trebonskeubytovani.cz

Recenze

Odeslat recenzi
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Napište nám také svůj názor

Průměrné hodnocení:  
 13 recenzí

Super, tato chalupa nemá chybu. Již jsme tu podruhé a vše super připravené, zařízené a velmi příjemní majitelé. Doporučujeme!!!!

by Milhi on

Super víkendový pobyt...již jsme byli podruhé, naprostá spokojenost........

by Pavouk on

Super pobyt na prodlouženém víkendu pro naši partu cyklistů "Podhoráci z Vysočiny". Díky za vše, bylo nám u Vás fajn.

by Zouhar on

Dostatek prostoru venkovního i vnitřního, vybavení (vše co je potřeba pro zabavení dětí i rodičů), soukromí, obchod přes silnici, hospoda vedle, klid, vstřícní majitelé, velmi rozumná cena, okolí ideální pro výlety na kolech s dětmi. Letos jsme zde byli už podruhé.

by Světlana Zahulova on

Děkujeme za krásný týden v nádherném ubytování se spoustou prostoru pro početnější skupinu. Byli jsme moc spokojeni a určitě doporučuji pro skupinu s dětmi i bez dětí. Všichni si najdou své soukromí:-)))

....jsme z dovolené dva dny a stále VZPOMÍNÁME......bylo nám u Vás NÁÁÁÁÁDHERNĚ... SUPER ZAŘÍZENO....MAXIMÁLNÍ PROSTOR.....KLÍDEK.....každý den na kolech.....hospůdka za humny......krámek za kuchyní....prostě P O H Á D K A....i díky majitelům A UŽ TEĎ VÍME.....ŽE SE K VÁM V ROCE 2018 VRÁTÍME DÍÍÍÍKY JANDA KOLISKO a spol.

Strávili jsme zde několik krásných podzimních dnů na kole. Objekt je perfektní pro větší skupiny. Využili jsme plnou kapacitu ubytování (23 lidí) a neměli pocit, že bychom se někde "tlačili". Na zahradě je úžasné vyžití pro děti i dospělé. Posezení venku i uvnitř je příjemné. Ubytování bylo hezké a čisté.
Majitelé byli velmi milí a vstřícní. Mohu doporučit.
Děkujeme.

Ubytování se nám velice líbilo. Prostředí příjemné. Objekt prostorný i pro velký počet osob. Chválíme uzavřený dvůr se zastřešeným sezením s grilem. Moc se nám líbilo a těšíme se na dalším pobyt.

by Monika on

Vše co je potřeba pro hezkou dovolenou na jednom místě. Ideální pro rodiny s dětmi a pro cyklisty.Ubytování se nám moc líbilo.

by parta z Vysočiny on

Prožili jsme zde krásnou dovolenou v červenci 2016, vše bylo dle našich představ. Užili jsme pohodu a klid. Určitě se rádi vrátíme. Super jednání. Doporučuji.

Strana 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»